English Deutsch
map
Calabrië
logo
 

Casa Orto (2+1 pers) - Leuk huisje met groententuin en op loopafstand van zee

Italië | Calabrië | Leuk huisje met groententuin en op loopafstand van zee

Villa's en Huizen | Maximaal aantal personen 3

 

Algemeen

Gelegen op een groot privé terrein waar u in het totaal 7 huizen vindt staat dit vrijstaande vakantiehuisje. Dit schattige huis met overdekt terras biedt uitzicht over de moestuin en de fruitboompjes. Op het domein ligt een nieuw aangelegd zwembad dat u deelt met de gasten van de andere huisjes. Door de ligging en de rust is het uitermate geschikt voor romantisch ingestelde mensen die rust willen combineren met zon, zee en strand.

Algemene informatie en indeling
• vrijstaand vakantiehuisje
• woon-/eetkamer met 1-persoonsbedbank
• open keuken
• 1 tweepersoonsslaapkamer
• 1 badkamer met douche/toilet/föhn
• gedeelde tuin
• gedeeld zwembad (9 x 4 meter)
• privépad naar strand (400 traptreden)
• gemeubileerd privéterras
Faciliteiten
• airconditioning/verwarming
• barbecue
• strijkijzer/plank
• wasmachine
• 4-pits fornuis en heteluchtoven
• broodrooster
• satelliet-TV
• internet
• strandhanddoeken

Het terrein van La Scogliera telt 7 vakantiehuisjes van verschillende grootte. Casa Orto is een huisje gebouwd in rustieke stijl en is ideaal voor een stel, eventueel met 1 kind. U kunt hier genieten van de rust en het buitenleven van Capo Vaticano. Door het groen van de mediterrane vegetatie heeft u uitzicht over de Tyrrheense zee. De nabijheid van de zee zal u een gevoel geven van optimale vrijheid en ontspanning.

Wanneer u het huisje binnengaat, komt u in de woonkamer waarin een bank staat en een TV. Verder staat er een eettafeltje en is er een open keukentje in deze ruimte. Via een deur komt u in de slaapkamer met 2-persoonsbed. Tevens is er een badkamer met douche, toilet en wasmachine in het huisje aanwezig. Het huis is sfeervol ingericht en voorzien van alles voor een geslaagde vakantie.

Tijdens uw verblijf in Casa Orto kunt u heerlijk genieten van het Italiaanse buitenleven. Voor de ingang van uw huisje ligt een overdekt terrasje waar u lekker buiten kunt zitten en een boekje lezen. Als u het terrein oploopt komt u bij het grote zwembad dat u deelt met de gasten van de andere huisjes. U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om de trap naar beneden te nemen en heerlijk te vertoeven op het strandje van ‘Le Spiaggiette’.

Een vakantie in Calabrië biedt u de mogelijkheid voor een zeer afwisselende vakantie. U kunt hier genieten van de pure en eerlijke keuken, tochtjes maken door het ongerepte binnenland, een bootje huren en oude stadjes bezoeken. Maar ook gewoon relaxen en genieten van zon, zee en strand behoort tot de opties.


Afstanden
bar en winkel 100 m, restaurant 200 m, strand 100 m (400 traptreden), Tropea 8 km, Nicotera 18 km, grotten van Zungri 20 km, Pizzo 40 km, Serra San Bruno 68 km, Scilla 73 km, Gerace 75 km, Nationaal Park Aspromonte 90 km, Reggio Calabria 93 km, Stilo en de watervallen van Bivongi 98 km, vliegveld Lamezia Terme 60 km


Capo Vaticano
Aan de Tyrrheense kust van Calabrië ligt Capo Vaticano. Dit gebied wordt ook wel "de kust der goden" genoemd vanwege de schoonheid van het landschap en het magnifieke uitzicht. De zon kunt u onder zien gaan achter de vulkaan de Stromboli. Bij helder weer zijn de Eolische eilanden, en zelfs Sicilië, te zien. Capo Vaticano is bij Italianen erg geliefd voor de mooie stranden. In de maanden juli en augustus is er volop vertier. In het voor- en naseizoen is het een oase van rust waar u kunt genieten van de prachtige stranden.